Wspomnienia, jakie upamiętni fotograf dziecięcy

Piszecie co chcecie.
marekwirazka
Posty: 11
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:28

Wspomnienia, jakie upamiętni fotograf dziecięcy

Postautor: marekwirazka » 28 paź 2016, 12:58

Hej. Niedawno powiłam pierwsze dziecko. To piękny chłopczyk, jaki jest zdrowy oraz ładnie rośnie. Jesteśmy z mężem niezwykle szczęśliwi, w takim razie pomyśleliśmy o upamiętnieniu tych chwil. Maluszek ma cztery miesiące oraz jest grzeczny, w związku z tym myślę, że nie byłoby problemu w trakcie sesji. Jednak zastanawiam się czy to poprawny pomysł, a może najzwyczajniej w świecie mój wymysł? Cz ktoś korzystał z takich usług u fotografa? Interesuje mnie także jakim sposobem przebiega taka sesja. Będę wdzięczna za wszystkie odpowiedzi.

podobne tematy:
lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Wspomnienia, które uwieczni fotograf dziecięcy

Postautor: lukaszgos » 28 paź 2016, 13:06

Hej. My jesteśmy dopiero co po takiej sesji. Odbywała się ona w poniedziałek. Moja córeczka ma trzy miesiące i jest czasem kapryśna, ale daliśmy radę. Sesja przebiegła bez pośpiechu, gdyż fotograf dziecięcy był bardzo wyrozumiały. Znalazł się, więc czas na karmienie oraz przewijanie. Spędziliśmy razem trzy godziny oraz nie żałuję. Fotografii jeszcze nie widziałam, niemniej jednak myślę, że wyjdą niesłychanie fajnie. Polecam Tobie skorzystanie z takiej oferty, bo tak jak zauważyłaś pozwoli to upamiętnić niesłychanie ważne i ulotne chwile z waszego życia. Pozdrawiam.

podobne tematy:

Wróć do „Wasze tamty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość