Szukam sprawdzonego ślusarza do poprawienia bramy wjazdowej

Piszecie co chcecie.
adampiszczek
Posty: 12
Rejestracja: 18 maja 2016, 7:25

Szukam sprawdzonego ślusarza do poprawienia bramy wjazdowej

Postautor: adampiszczek » 24 maja 2016, 13:51

Dzień dobry, mam bramę wjazdową na posesję. Była ona montowana jakiś czas temu i wszystko działało bez zarzutu. Dopiero po paru latach się ona zniżyła i zaczęły występować problemy z jej przesuwaniem. Posiadałem już jedną ekipę ślusarzy. Coś pokręcili, nasmarowali i skasowali kasę. Brama funkcjonowała poprawnie przez kilka miesięcy i problem znowu wystąpił. Obecnie znów jestem na etapie szukania balustrady szklane Warszawa. Czy ktoś miał do czynienia z ślusarzami z tego serwisu?

podobne tematy:
mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Poszukuje rzetelnego ślusarza do poprawienia bramy wjazdowej

Postautor: mariuszbyk » 24 maja 2016, 13:54

Cześć, posiadałem podobny problem z bramą wjazdową. Nie chcę Cię denerwować, lecz naprawa tego nie jest banalną rzeczą. Jeśli poprzedni ślusarze ją niewłaściwie zamontowali to będziesz musiał jeszcze raz od początku zrobić. Inna sprawa to dopasowana wysokość wózków, po których brama się porusza. Brama winna mieć rezerwę luzu od podłoża. Mniej więcej dziesięć cm wystarczy w zupełności. Jeżeli te kwestie będą dobrze zrobione to nie będzie kłopotów z funkcjonowaniem bramy przez wiele lat. Jak pytasz o ślusarzy z tej strony to nie jestem w stanie pomóc.

podobne tematy:

Wróć do „Wasze tamty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość