Niedroga firma oferująca Kruszywo w miejscowości Koło

Piszecie co chcecie.
krzysiekwolski
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:25

Niedroga firma oferująca Kruszywo w miejscowości Koło

Postautor: krzysiekwolski » 29 wrz 2016, 11:32

Dzień dobry. Szukam rzetelnej firmy z miasta Koło, która posiada żwir budowlany. Czy ktoś z kolegów i koleżanek ma może namiary na uczciwego dostawcę kruszywa. Od sąsiada nasłuchałem się dużo rzeczy, w jaki sposób firmy oszukują na kruszywie. Dostarczają kruszywo kiepskiej jakości, którego jest o wiele mniej niż zostało zakupione. Mój kumpel potrzebował wg wyliczeń sześćdziesiąt ton żwiru budowlanego - czyli 3 samochody dostawcze. Po dostawie, jak wysypał i rozrzucił żwir - okazało się że żwiru było mniej o 1/3 niż zamówił. Więc rozbieżność była spora i był zmuszony zapłacić za dodatkowy transport.

podobne tematy:
tomaszkisiel
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:00

Sprawdzona firma oferująca Kruszywo w miejscowości Koło

Postautor: tomaszkisiel » 29 wrz 2016, 11:42

Cześć. Nie każda żwirownia kantuje swoich klientów. Lecz masz rację, że jest wiele ludzi którzy tak próbują ekstra zarobić. Zwłaszcza, iż klient nie może zweryfikować faktycznej wagi dostarczanego kruszywa na posesję. Ja korzystałem z usług tej żwirowni http://wis-kruszywa.pl . Jest to nieduża żwirownia w okolicach miasta Koło. Towar mają dość dobry i odbiorcy na niego nie narzekają. U mnie zamówione kruszywo z tej żwirowni wystarczyło na zamierzone prace. Zamówiłem 80 ton, które wg mych kalkulacji było potrzebnych na utwardzenie drogi. Przyjechały cztery wywrotki i materiału było chyba nawet trochę więcej niż kupiłem. Więc na pewno ta żwirownia Wis Kruszywa z Koła nie robi wałków na jego wadze.

podobne tematy:

Wróć do „Wasze tamty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość