Czy to dobra forma promocji dla zakładu krawieckiego?

Piszecie co chcecie.
tomaszkisiel
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:00

Czy to dobra forma promocji dla zakładu krawieckiego?

Postautor: tomaszkisiel » 01 cze 2016, 12:49

Witam was. Jakiś czas temu otrzymałem e-mail z zaproszeniem do umieszczenia swojej strony do spisu branżowego przedsiębiorstw: https://turystyka4you.pl/2022/06/28/od-czego-rozpoczac-jak-wolimy-rozpoczac-budowanie-portali-internetowych-dla-naszej-spolki-w-nowych-odslonach - promocja jest bezpłatne. Rzecz jasna można dokupić opcje premium, które dają możliwość wyróżnienie wpisu na stronie kategorii. Moje pytanie polega czy taki rodzaj promocji w ogóle coś daje? Większość ludzi poszukuje firm w Internecie. A w jaki sposób są w stanie wyszukać moją firmę na takiej stronie internetowej?

podobne tematy:
adampiszczek
Posty: 12
Rejestracja: 18 maja 2016, 7:25

Czy to dobra forma promocji dla krawca?

Postautor: adampiszczek » 01 cze 2016, 13:05

Witaj. Na początku powinieneś się zastanowić czy w ogóle ci promocja jest potrzebna. Bo z twojej wypowiedzi wychodzi, że nie. Jak tak uważasz to ciężko będzie ci przetrwać. Konkurencja jest znaczna i wystarczy wejść na podaną przez ciebie witrynę internetową aby to sprawdzić. Jeżeli możesz umieścić za 0 złotych tam swoją stronę to dlaczego tego nie zrobić. Masz rację, że ludzie poszukują w Internecie firm i właśnie dlatego należy dodać na tego rodzaju serwisach swoją reklamę. Takie serwisy są przeważnie bardzo wysoko w wynikach wyszukiwarki i mają dużo potencjalnych odwiedzających. Więc już masz odpowiedź jak ludzie znajdą twoją firmę na takiej stronie. Inną kwestią jest czy opłaca się płacić za ekstra opcje. Przeważnie: nie.

podobne tematy:

Wróć do „Wasze tamty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości