Koncepcja na zabawe integracyjna dla przedsiebiorstwa

Piszecie co chcecie.
lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Koncepcja na zabawe integracyjna dla przedsiebiorstwa

Postautor: lukaszgos » 12 wrz 2017, 10:31

Cześć, od jakiegoś czasu jestem zatrudniony w średniej wielkości korporacji. I musiał nastać ten dzień, iż zostałem poproszony, aby przygotować plan imprezy integracyjnej dla firmy. Poczytałem nieco w Internecie i powiem szczerze, że jest wiele możliwości tego typu zabaw. Na samym początku zwróciłem uwagę, że na wszystkich stronach internetowych kładą duży nacisk na ważność komfortowego przewozu osób. Podpowiadają aby zrobić wynajem busa, gdyż ten typ transportu jest o wiele bardziej wygodny niż normalny autobus. Myśląc nad tym, doszedłem do wniosku iż przewóz osób busem z Warszawy do miejsca zorganizowania imprezy firmowej to niezły pomysł. Idąc za ciosem wstukałem w wyszukiwarkę wynajem busów Warszawa i pod frazą wynajem busa Warszawa http://mtbus.pl była ta strona internetowa. Posiadają ciekawego busa firmy Mercedes. Zdjęcia poniżej [img]http://mtbus.pl/zdjecia/149796839039.jpg[/img] i myślę, iż tego rodzaju transport przypadnie wszystkim do gustu. Mam tylko wątpliwość czy wynajem busa i przewóz nim osób nie będzie znacznie kosztowniejszy od wynajmu autobusa? Lecz z drugiej strony nie dojedziemy autobusem do centrum miasta. Więc wynajem busa do przewozu osób Warszawa - Kraków jest jak najbardziej uzasadniony. Myślałem także o pociągu. Lecz trasa Warszawa - Łódź jest jeszcze do przejechania, a co dalej? Wynająć bus na miejscu?

Następna sprawa to nocleg. Czy warto wybrać hotel w samy centrum miasta, czy może na jego obrzeżach. Hotele w centrum są droższe i przeważnie mają skromniejsze zaplecze. Jakie są wasze doświadczenia w tym temacie. Lecz jak zarezerwujemy nocleg poza miastem to znowu pojawia się wynajem wynajem busa i przewóz osób - więc mamy następne koszty?

Wróć do „Wasze tamty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości