Wyspy handlowe - praca

Piszecie co chcecie.
marekwirazka
Posty: 11
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:28

Wyspy handlowe - praca

Postautor: marekwirazka » 28 paź 2016, 9:54

Witam. Zastanawiam się od pewnego czasu nad zmianą pracy. Otrzymałam niedawno propozycję, która dotyczy pracy w galerii, a gruntowniej chodzi o te wyspy handlowe https://specprodent.pl/index.php/2022/08/16/kurs-miesnie-dna-miednicy-przez-siec-on-line-czy-warto-sie-na-niego-zarejestrowac/ . Sama nie wiem czy się zdecydować, bo zastanawiam się czy to należyte miejsce dla mnie. Uwielbiam poznawać nowych ludzi oraz oferować im dany towar. Posiadam również kolosalne doświadczenie w tej dziedzinie. Niemniej jednak wyspa to nie to samo co szablonowy sklep. Zastanawiam się, w takim razie czy wytrzymam tyle w jednym miejscu. Proszę pilnie o odpowiedź.

podobne tematy:
lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Wyspy handlowe - ktoś tam pracuje?

Postautor: lukaszgos » 28 paź 2016, 10:06

Dzień dobry. Praca na wyspie handlowej niemal nie różni się od tej w punktach sprzedaży. Faktycznie masz mniej miejsca, w takim razie siedzisz czy też stoisz, jednak możesz także urwać się na przerwę oraz rozprostować nogi. Nie jest to, więc bardzo męczące. Co więcej nie musisz biegać po całym punkcie sprzedaży i odwieszać ciuchów i sprzątać pełnego bałaganu. Do dyspozycji masz na ogół kilka gablotek, które z łatwością ogarniesz. Jeśli ubóstwiasz ludzi to przyzwoicie bo na ogół koło wyspy przechodzi w ciągu dnia wybitnie sporo osób. Osobiście funkcjonuje na wyspie i nie narzekam. Pozdrawiam

podobne tematy:

Wróć do „Wasze tamty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość