Inwestowanie na rynku Forex - 4MFX indicator - czy pomaga

Piszecie co chcecie.
lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Inwestowanie na rynku Forex - 4MFX indicator - czy pomaga

Postautor: lukaszgos » 02 lis 2017, 9:34

Witam wszystkich. Od lat zajmuję się rynkami walutowymi i inwestycjami na rynku Forex. Robię na nich transakcję od wielu lat. Nie jestem jakimś wielkim inwestorem, ale przez lata posiadłem pewną wiedzę, która umożliwia mi zarabiać na rynku Forex. Początki inwestowania nie były łatwe. Przeważnie traciłem na transakcjach walutowych niż zyskiwałem. Podczas tych lat nauczyłem się trafnie odczytywać wykresy i dzięki temu moje transakcje przynosiły minimalny zysk. Problemem było trafne i szybkie określenie przyszłego trendu i odpowiedniej pary walut, którą należy wybrać. Nie wystarczy analizować kilku par walutowych. Do odpowiedniej diagnozy potrzebna jest szersza analiza. Tego rodzaju dla człowieka jest pracochłonna i często przegapiłem odpowiedni moment wejścia na rynek Forex. Dlatego zacząłem szukać rozwiązań, które pomogą mi to zautomatyzować. Przetestowałem ich sporo, natomiast najskuteczniejszy zestaw narzędzi posiada na rynku Europejskim firma 4M International , która specjalizuje się w dostarczaniu skryptów MQL 4 i nie tylko, które znacznie ułatwią inwestowanie na rynku Forex. Ich oferta jest podzielona na dwie grupy produktów. Pierwsza z nich to skrypty MQL 4: Indicatory a, także roboty na platformę Meta Trader 4. Inny typ produktów to różnego rodzaje subskrypcję do narzędzi, które w dużym stopniu pomagają w trafnym obstawieniu transakcji na rynku Forex. Najskuteczniejsze z nich to 4M Analytics, które ilustruje siły 8 najważniejszych walut, oraz moment wejścia i wyjścia z rynku Forex. Używając je, za każdym razem wiemy kiedy można wykonać dobrą i zyskowną transakcję na rynku Forex. To co mi zajęło wiele lat testów jest dzisiaj dostępne dla wszystkich. Wykorzystując te narzędzia wykonywane przeze mnie są o wiele bardziej zyskowne. Dlaczego tak się dzieje? Nie muszę już samodzielnie analizować 28 wykresów i rozważać, która waluta będzie szła do góry, a która spadała. 4M Analytics robi to za mnie. A co najważniejsze, rachunki przeprowadza maszyna, która nie posiada emocji. Poprzez to prognozy są pozbawione dozy emocji i jeszcze bardziej zyskowne. Też w przypadku komputera odchodzą nam błędy rachunkowe, które człowiek popełnia w czasie skomplikowanych obliczeń. Zwłaszcza jeśli przeprowadza pod presją czasu i emocji. Dlatego jak najbardziej radze przetestować te rozwiązania. Sam zdecydujesz czy 4M Analytics będzie dla ciebie pomocny i da ci zysk.

Wróć do „Wasze tamty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości