Profesjonalny gabinet masażu w mieście Warszawa

Piszecie co chcecie.
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Profesjonalny gabinet masażu w mieście Warszawa

Postautor: tomaszkowal » 09 sty 2017, 13:51

Witam wszystkich na forum. Mam kłopot związany kręgosłupem i szukam rzetelnego salonu masażu w Warszawie, który oferuje masaż leczniczy. Posiadam siedzący tryb pracy, który bardzo obciąża kręgosłup. Ostatnio byłem nawet z tym u lekarza w przychodni i potwierdził mojej obawy. Zmiana trybu pracy i brak kłopotów z kręgosłupem, albo znalezienie salonu masażu, który będzie skutecznie przeciwdziałał temu bólowi. Z roboty nie jestem w stanie zrezygnować, więc pozostaje mi jedynie salon masażu w Warszawie. Czy możecie coś polecić? Salonów masażu w Warszawie jest sporo, lecz jak znam życie tylko wybrane oferują masaże lecznice na wysokim poziomie.
mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Sprawdzony salon masażu w Warszawie

Postautor: mariuszbyk » 09 sty 2017, 13:54

Dzień dobry. Wiem dokładnie jaki masz kłopot. Tak samo posiadałem kłopoty z kręgosłupem i byłem zmuszony do skorzystania z usług salonów masaży. Dobry salon masażu - Warszawa to Relax Mind Body. Są tam naprawdę dobrzy masażyści, którzy wiedzą jak pomóc w tego rodzaju schorzeniach. Ja przeważnie decyduje się na masaż leczniczy, który w mojej ocenie najkorzystniej wpływa na bolączki dotyczące mojego kręgosłupa. Również ceny w tym salonie masażu są konkurencyjne w porównaniu do podobnych salonów w Warszawie. Dlatego warto. Oprócz masażu powinieneś pomyśleć o jakimś sporcie. Może bieganie lub kupno jakieś bieżni do mieszkania? To też pomaga.

Wróć do „Wasze tamty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości