Jakiej marki system alarmowy zamontować w domu?

Piszecie co chcecie.
tomaszkisiel
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:00

Jakiej marki system alarmowy zamontować w domu?

Postautor: tomaszkisiel » 16 maja 2016, 14:07

Dzień dobry, obecnie wykańczam swój dom i jestem na etapie montażu odpowiedniego systemu alarmowego do domu. Trochę przeczytałem na tej stronie http://trans-sat.pl na temat alarmów i z tego co widzę to najwięcej monterów pracuje na urządzeniach marki Satel. Czy warto brać pod uwagę jakiś innych producentów sprzętu. Drugie pytanie to które czujki wybrać do domu?

podobne tematy:
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Czy ktoś korzystał z usług tej firmy?

Postautor: tomaszkowal » 18 maja 2016, 7:21

Część, nie bez powodu duża liczba monterów używa rozwiązań Satela. Po pierwsze ich urządzenia są najmniej zawodne z dostępnych na rynku. Drugi powód to bardzo obszerna liczba podzespołów, które składają się na system alarmowy. Następny czynnik to doskonałe centrale i dość dobrej jakości czujki.

podobne tematy:
mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Czy ktoś korzystał z usług tej firmy?

Postautor: mariuszbyk » 18 maja 2016, 8:45

Ja mam też zamontowany Satel. Nie mogę powiedzieć złego słowa o nim. Funkcjonuje bez awarii od kilku lat. Mam kilkanaście czujek w budynku i podział na wiele stref - przydatna sprawa dzięki której mogę uzbroić alarm w wybranych częściach domu. Jeśli mogę coś podpowiedzieć to warto zamontować kurtyny w otworach okiennych i dodatkowo czujki dualne w każdym z pomieszczeń. W czasie upałów kurtyny dają często fałszywe alarmy. Wtedy można jak nas nie ma włączyć zwykłe czujki i po problemie.

podobne tematy:

Wróć do „Wasze tamty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość