Wideodomofony - jak wybrać?

Piszecie co chcecie.
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Wideodomofony - jak wybrać?

Postautor: tomaszkowal » 28 paź 2016, 12:29

Hej. Niedługo muszę zakupić domofon, który umieszczę w swoim nowym domu. Zastanawiam się jednak czy postawić na standardowy domofon czy przyzwoiciej kupić wideodomofon. Nie chcę niepotrzebnie wydawać pieniędzy, jednakowoż równolegle zależy mi na zachowaniu bezpieczeństwa. Mam dwójkę dzieci, jakie nieraz podwyższają domofon oraz wpuszczają gości, skutkiem tego chyba porządniej by było gdyby widziały kto dzwoni - chodzi o coś jak https://biozamrazarki.pl/?p=106 ? Nie jestem jednak pewny czy to ma sens. Proszę o pomoc osoby posiadające takie wideodomofony.

podobne tematy:
mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Wideodomofony - jak wybrać?

Postautor: mariuszbyk » 28 paź 2016, 12:38

Dzień dobry. Ostatnimi czasy sama stałam przed wyborem kupna domofonu oraz też nie wiedziałam co kupić. Zdecydowaliśmy niemniej jednak wspólnie z mężem, że wideodomofon jest o dużo korzystniejszy. Po pierwsze takie sprzęty nie kosztują sporo więcej niż zwykłe domofony, a przecież porządniej dołożyć parę groszy do czegoś co ma służyć nam przez wiele lat. Dla nas najważniejsze jest, że spostrzegamy kto dzwoni, w takim razie dzieci są w pełni bezpieczne. Poszukaj wyśmienitego i poprawnego modelu, a nie powinieneś żałować swojego wyboru.

podobne tematy:

Wróć do „Wasze tamty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości