Doskonałe właściwości - olej marula

Piszecie co chcecie.
lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Doskonałe właściwości - olej marula

Postautor: lukaszgos » 28 paź 2016, 11:23

Hej. Uwielbiam dbać o swoją skórę oraz ciało, wobec tego także często przeczesuję internet w poszukiwaniu nowych kosmetyków. Ostatnimi czasy spotkałam się z olejem marula. Nie stosowałam go nigdy, jednakowoż podobno posiada doskonałe właściwości, jakie wpływają korzystnie na wiele detalów ciała. Nie jestem niemniej jednak pewna czy to prawda, a niezwykle zależy mi na jej poznaniu, bo nie chcę kupić czegoś co mi nie pomoże, a może i zaszkodzi. Jeśli ktoś stosował olej marula http://pachnaca-kraina.pl to proszę o wszelkie opinie na jego temat.

podobne tematy:
dariakuna90
Posty: 7
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:21

Cudowne właściwości - olej marula

Postautor: dariakuna90 » 28 paź 2016, 11:38

Hej. Użytkuję olej marula od kilku miesięcy. Także na początku miałam pewne wątpliwości co do jego działania, lecz zaryzykowałam oraz nie żałuje. To prawda, że ma on niesłychanie duże zastosowanie oraz korzystnie działa na włosy, cerę, skórę oraz paznokcie. Stosowałam go również będąc w ciąży to naturalnie dzięki czemu uniknęłam rozstępów. Moja cera jest doskonale nawilżona i elastyczna, a również gładka. Stosuję olej marula zarówno do twarzy jak oraz całego ciała. Mogę polecić go w 100%. Mam cichą nadzieję, że pomogłam. Pozdrawiam

podobne tematy:

Wróć do „Wasze tamty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości