Jak jestem w stanie wypozycjonować stronę na hasło wideodomofony Warszawa?

Piszecie co chcecie.
marekwirazka
Posty: 11
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:28

Jak jestem w stanie wypozycjonować stronę na hasło wideodomofony Warszawa?

Postautor: marekwirazka » 05 lip 2016, 13:28

Dzień dobry. Mam pytanie do znawców tematu - związane z pozycjonowaniem strony w wyszukiwarce internetowej. Chciałbym żeby moja strona internetowa znalazła się na początku wyników na hasło wideodomofony Warszawa. Próbowałem samemu coś z tym zrobić ale rezultat moich działań jest mizerny. Nie byłem w stanie wprowadzić strony do pierwszej pięćdziesiątki wyników wyszukań. Natomiast jak porównuje podobne strony to posiadają mniej treści i zazwyczaj są słabsze graficznie. Co mogę zrobić aby moja strona była na początku wyników wyszukiwarki internetowej?

podobne tematy:
dariakuna90
Posty: 7
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:21

W jaki sposób jestem w stanie wypromować stronę na frazę wideodomofony Warszawa?

Postautor: dariakuna90 » 05 lip 2016, 13:39

Cześć. Jak pragniesz aby twoja strona internetowa znalazła się na samej górze w wynikach wyszukiwarki to musisz poprawić o dwie rzeczy. Pierwsza z nich to właściwa budowa strony WWW. Druga kwestia to odpowiednie linki, które kierują do promowanej strony. W twoim przypadku te dwie kwestie są do zmiany. Na początku musisz uzupełnić stronę o wartościową treść, która zawiera pozycjonowane frazy. Należy je wytłuścić dla robotów. Druga kwestia to odpowiednie linkowanie wewnątrz strony. Poprzez to roboty lepiej będą oceniały stronę. Jak chodzi o linkowanie to trzeba skupić się na w miarę naturalnych linkach. Na twojej stronie przeważają same katalogi, co nie jest dobrą strategią linkowania. Pozyskuj odnośniki ze stron, które posiadają organiczny ruch. Niezłe są fora internetowe. Jak te rzeczy poprawisz to pozycje znacząco się polepszą.

podobne tematy:

Wróć do „Wasze tamty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości