Szukam firmy, która robi natryski prysznicowe na wymiar

Piszecie co chcecie.
marekwirazka
Posty: 11
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:28

Szukam firmy, która robi natryski prysznicowe na wymiar

Postautor: marekwirazka » 31 maja 2016, 10:30

Cześć, potrzebuje rzetelnego wykonawcy, który para się wykonywaniem natrysków prysznicowych na podany wymiar. Posiadam do wykonania 2 kabiny. Pierwsza z nich musi być dostosowana do skosów w łazience na poddaszu. Bardzo proszę o namiary na fachowców z Warszawy.

podobne tematy:
lukaszgos
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:38

Potrzebuję fachowca, który robi natryski prysznicowe na wymiar

Postautor: lukaszgos » 31 maja 2016, 10:40

Żadna osoba nie wie kiedy i gdzie powstało szkło. Wiele wieków temu zauważono, iż podgrzewając piasek z popiołem, jesteśmy w stanie uzyskać twardy, półprzezroczysty surowiec - były to prekursor szklarza. W Syrii produkowano szkło przez szklarzy już 5000 lat temu. Stamtąd przybyło szkło do Egiptu i Europy. Szkło to jednak znacznie różniło się od znanego nam dziś używanego przez szklarza. Ówczesne szkło było matowe, nieprzejrzyste i nie miało wyraźnego koloru. Najstarszymi wyrobami szklanymi znalezionymi przez współczesnego człowieka są małe kulki i wisiorki, których starożytni Egipcjanie używali do przyozdabiania swoich ubrań. Najstarsze znalezione przez archeologów naczynie szklane pochodzi z 1500 r p.n.e. A pierwsze szklane kielichy i flakony zaczęto wykonywać dopiero ponad 1000 lat później (około 400 r p.n.e.). Prawdopodobnie jako pierwsi naczynia z dmuchanego, roztopionego szkła zaczęli wykonywać Egipcjanie. To oni również, jako pierwsi opanowali umiejętność tworzenia szkła kolorowego. Dzięki wzbogacaniu topionych surowców o niedużej ilości miedzi otrzymywali czerwony odcień. Około roku 200 p.n.e. umiejętność formowania kształtu butelek i karafek dotarła w rejony Morza Śródziemnego. Polegała ona na dmuchaniu w długą cienką rurę, na wylocie, której znajdowała się kropla roztopionego szkła. Tego rodzaju rur (tzw. piszczeli) używa się po dzień dzisiejszy. Szkło zbliżone do tego jakie znamy obecnie wytworzyli dopiero rzymscy szklarze dodając do masy szklanej rud manganu. Dało im to możliwość uzyskać większą przezroczystość i nadać szkłu bardziej luksusowy charakter. Intensywny rozwój szklarstwa w Europie przypada na IV w n.e. W wytwarzaniu szkła specjalizowano się wtedy na terenach dzisiejszych Włoch, Francji, Hiszpanii. Znaczącym ośrodkiem produkcji szkła przez szklarzy była również Wenecja a później wyspa Murano znana z wyrobów szklanych o bardzo wysokiej jakości do dziś. Produkowano tam ówcześnie piękne lustra a także rozwijano nowe technologie produkcji nadające szkłu znacznie wyższą twardość i przezroczystość. Receptur procesu produkcji szkła bardzo pilnie strzeżono, co pozwoliło wyspie na osiągniecie pozycji niekwestionowanego lidera w produkcji luksusowych wyrobów szklanych. Cześć, czy widziałeś ofertę tej firmy z okolic Warszawy - posiadają bardzo ciekawe pracę. Z tego co widziałem na ich stronie to akurat mają w ofercie kabiny prysznicowe, które można zamontować na poddaszu. Jak ja wyposażałem u siebie łazienkę to Internet nie był tak rozwinięty. Sam przymierzam się do skorzystania z ich usług podczas remontu w swoim domu.

podobne tematy:
adamniczyj
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:47

Potrzebuję fachowca, który wykonuje kabiny prysznicowe na wymiar

Postautor: adamniczyj » 31 maja 2016, 10:43

Cześć, nie widziałem że są tego rodzaju kabiny prysznicowe. Jestem w trakcie budowy domu i dumałem jak urządzić łazienkę na poddaszu. Taka kabina będzie dla mnie jak znalazł. Muszę sprawdzić jak wygląda to cenowo. Dzięki za namiary na tych ludzi.

podobne tematy:

Wróć do „Wasze tamty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości