Czy jest sens przygotowywać unikalny opis dla firmy na tego typu stronach?

Piszecie co chcecie.
krzysiekwolski

Czy jest sens przygotowywać unikalny opis dla firmy na tego typu stronach?

Postautor: krzysiekwolski » 31 maja 2016, 10:20

Dzień dobry, od niedawna zająłem się pozycjonowaniem swojej witryny w wyszukiwarkach internetowych. Jako początkujący pozycjoner mam dużo pytań i wątpliwości. Najważniejsze pytanie to skąd pozyskiwać linki do promowanej strony www. Wiem, iż w Internecie jest sporo poradników, natomiast nie wiele jest tam przykładów. Druga kwestia to w jaki sposób sprawdzić czy link jest dobry czy szkodliwy? Oraz ostanie pytanie, czy dodając wpis do tego rodzaju serwisów http://polecamspeca.pl/naprawa-rtv-i-dvd trzeba tworzyć unikalne teksty? Sporo mi z tym czasu schodzi aby stworzyć do każdego serwisu nowy tekst, więc pomyślałem że będę dawał wszędzie ten sam. Nie wiem czy właściwie robię?

podobne tematy:
lukaszgos

Czy jest sens robić unikalny opis dla wpisu na tego rodzaju portalach?

Postautor: lukaszgos » 31 maja 2016, 10:24

Cześć. Każdy z nas się uczył, dlatego postaram ci służyć radom. To oczywiste, że nikt nie poda ci spisu stron, gdzie jesteś w stanie pozostawić swój link. Upubliczniona lista po miesiącu nie ma już mocy i szkoda czasu na dodawanie odnośników. Odnośniki jesteś w stanie pozyskać z rozmaitego rodzaju forów, darmowych platform umożliwiających założenie bloga i innych portali. Wartościowy link to ten, który ciężko zdobyć. Jeśli widzisz wile odnośników do innych witryn to tego rodzaju miejsce nie jest dobre. Jak chodzi o pisanie niepowtarzalnych tekstów to warto na to poświęcić swój czas. Tego rodzaju linki szybciej się indeksują w wyszukiwarce internetowej.