Potrzebuje sprawdzonego serwisu AGD w mieście

Piszecie co chcecie.
tomaszkowal
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:11

Potrzebuje sprawdzonego serwisu AGD w mieście

Postautor: tomaszkowal » 31 maja 2016, 9:58

Witam, potrzebuje sprawdzonego serwisu AGD w mieście Kraków. Mam kłopot z dwu letnią pralką, która od pewnego czasu dziwnie się zachowuje. Ustawiam program, który ma trwać około 60 minut. Sprzęt zaczyna prać a po jakimś czasie wyświetlają się rozmaite komunikaty na wyświetlaczu. Podejrzewał, że mógł popsuć się programator w pralce. Stąd moja prośba o dobrych specjalistów z mego miasta.

podobne tematy:
mariuszbyk
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2016, 14:39

Poszukuje rzetelnego serwisu AGD w mieście

Postautor: mariuszbyk » 31 maja 2016, 10:04

Cześć, czy przeglądałeś serwisy AGD z tego portaluwww: http://polecamspeca.pl/naprawa-agd ? Reklamuje się tam masę firm, które oferują naprawę sprzętu AGD. Ciężko jest podać konkretne namiary na serwis. Każdy z nich specjalizuje się w pralkach konkretnych producentów. Ten, który właściwie serwisuje pralki LG, może już słabo wypaść przy urządzeniach innej firmy. Dlatego zostaje tylko skontaktować się z serwisami AGD. Dowiedzieć się, która ma certyfikaty dla urządzenia Twojej firmy i oddać do nich pralkę.

podobne tematy:
marekwirazka
Posty: 11
Rejestracja: 09 maja 2016, 15:28

Poszukuje rzetelnego serwisu AGD w mieście

Postautor: marekwirazka » 31 maja 2016, 10:09

Witaj, jak widziałeś program Usterkę to wiesz o czym piszę. Porządny serwis to nie zawsze ten drogi. Znajdziesz wielu fachowców, którzy wykonują dobrą robotę za niewielkie pieniądze. Poczytaj najlepiej opinie w wyszukiwarce na temat serwisów z twojej okolicy.

podobne tematy:

Wróć do „Wasze tamty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość