Strona 1 z 1

Poszukuje rzetelnego stolarza, który wykonuje meble na wymiar

: 24 maja 2016, 13:31
autor: tomaszkowal
Cześć, jestem na finiszu budowy swojego wymarzonego domu. Mam już praktycznie całą wykończeniówkę za sobą. Zostały mi już tylko meble. Razem z żoną stwierdziliśmy, że optymalnym rozwiązaniem są meble robione na wymiar. Jak wiadomo, więcej w nich miejsca i można je dopasować do posiadanych pomieszczeń. Szukamy dobrego stolarza, który jest w stanie zaprojektować takie zabudowy meblowe w miarę przystępnej cenie. Jakieś pomysły?

podobne tematy:

Potrzebuje rzetelnego stolarza, który wykonuje meble na zamówienie

: 24 maja 2016, 13:41
autor: adamniczyj
Dzień dobry, jak nie znalazłeś nikogo poprzez pocztę pantoflową to możesz sprawdzić tych stolarzy: http://polecamspeca.pl/stolarz - na tym portalu internetowym jest bogata obszerna baza fachowców z całej Polski. Na pewno coś wyszukasz dla siebie. Jeśli nie to musisz popytać kolegów w twojej okolicy. Na 100%, u kogoś były wykonywane meble na zamówienie. Ta druga metoda jest lepsza.

podobne tematy:

Szukam sprawdzonego stolarza, który wykonuje zabudowy meblowe na wymiar

: 24 maja 2016, 13:44
autor: tomaszkisiel
Jeśli już naprawdę nikogo nie jesteś w stanie znaleźć, choć ciężko mi w to uwierzyć to zapukaj do domów obok ciebie i zapytaj grzecznie czy możesz poprosić o namiary na stolarza. Na 100% ci nie odmówią.

podobne tematy: