Strona 1 z 1

Czy ktoś się orientuje ile mogą kosztować takie lady recepcyjne do pensjonatu?

: 24 maja 2016, 12:43
autor: tomaszkowal
Cześć, znalazłem w internecie bardzo inspirujące zdjęcia lad recepcyjnych: piasek konin i jestem ciekaw jak cenową mogą kształtować się takie cuda jak na poniższym zdjęciu . Bardzo mi się podobają takie rozwiązania, ale boję się iż są one nie na moją kieszeń. Nie chcę dzwonić do firmy i się zbłaźnić. Dlatego prośba do osób znających branże o jakieś widełki cenowe za takie lady do recepcji.

podobne tematy:

Czy ktoś ma pojęcie ile mogą kosztować takie lady recepcyjne do hotelu?

: 24 maja 2016, 13:12
autor: tomaszkisiel
Cześć, super strona www. Prace tych ludzi są jeszcze okazalsze niż na ilustracji podanej na forum. Jeżeli robią zlecenia dla tak dużych korporacji to z pewnością do najtańszych się nie zaliczają. Lecz nie mam pojęcia dlaczego nie chcesz wysłać do nich zapytania ofertowego. Piszesz co ci trzeba i prosisz o ofertę cenową. Tak będzie najprościej. Dużo firm tak robi, więc czemu nie ty.

podobne tematy:

Czy ktoś ma pojęcie ile mogą kosztować takie lady recepcyjne do pensjonatu?

: 24 maja 2016, 13:16
autor: adamniczyj
Cześć, naprawdę bardzo oryginalne są produkowane przez nich lady do recepcji. Nie wiem jak oni to wyceniają, ale kiedyś na innym forum spotkałem się z takim zdaniem: należy przyjąć od 4 tyś zł za metr lady recepcyjnej. To masz już jakiś punkt odniesienia.

podobne tematy: